6 Haziran 2012 Çarşamba

Meraba ergenler ve sevdikleri gruplar !

The Beatles ve Kurt Cobain bu insanları tanımayan yoktur,bazıları da bu yazıyı okurken Kurt Cobain insan değil ki o bir ''Kurt'' gibisinden mal espriler yapıyor olabilir,belki de hiç aklınıza gelmemiştir ve ben uydurmuşumdur bu espriyi ama duydum ben böyle bir espri.

   Neyse son günlerde etrafımızı bir dünya ergen sanatçı sardı örn : Justin Bieber,One Direction vesayre.Neyse zaten bu iki ünlü şarkıcılar arasında çok büyük bir rekabet var.Çünkü ; Bildiğiniz üzere One Direction Justin Bieber den bayaa bi sonra bir araya gelen bir grup bu grup ''X Factor'' adlı bir yarışmada ün kazanmışlar ve gittikçe büyümüşler,her yerde ödül kazanmışlar,Kıds Choice Awards da performans göstermişler falan bunlar Justin Bieber dan daha çok sevilmeye başlandığı için Justin Bieber ve fanları onlardan nefret ediyorlar.
  Şimdi bu iki ünlü grubu/sanatçıyı karşılaştırmaktan ziyade anlatmaya çalışacağım illa bi ara karşılaştırma yapabilirim.Justin Bieber : Söylediğim gibi One Directiondan daha önce ortaya çıkmış olan bir ergen.Videolarını YouTube yükleyerek bir yapımcı tarafından keşfedilmiş ve keşfeden kişi bunun menajeri olmuş.İlk single'ı One Time ile iyi bir çıkış yakalayıp Baby ile direkt ününü kazanmış ve bir dünya fana sahip olmuş şimdi fanları kendilerine Belieber diyor.


Belieber : Justin Bieber'ın fanlarının kendisine verdiği ad.Genel olarak Selena Gomez den nefret ederler ve gece yatmadan önce rüyamda Justin'in çükünü görebiliyim diye dua ederler.

One Direction :  X Factor adlı yarışmanın 7. sezonunu 3.lükle bitirip ün kazanan İngiliz-İrlandalı karışımı grubun 5 üyesi vardır.Harry,Liam,Louis,Niall ve Zayn

Harry : Kıvırcık saçlara sahiptir soyadı Styles olan genç grubun en sevilenlerinden biridir.
Liam :  Üç hafta erken doğduğu için tek böbreği yoktur,bu yüzden çoğu sevgilisi ondan ayrılmıştır.
Louis : Şarkıcı olmasının yanı sıra oyunculuk dersleri de almıştır 4 kız kardeşi vardır.
Niall :  Gruptaki tek İrlandalı olan Niall,çoğu fan tarafından dışlanmaktadır.Çok oburdur ve grup tarafından çok sevilir.
Zayn : Müslüman olduğu için Türkiye ve bir çok ülkede çok fazla fana sahiptir.Şarkıcı olmasının yanına DJ liğe karşı bir yeteneği vardır.


Directioner : One Direction fanlarının kendilerine taktıkları ad gruptan herhangi birinin sevgilisi olduğu anda dünya onlar için bitmiştir.One Direction'un sesinden çok grup üyelerinin tipine ve komikliğine aşıklardır.
 Bu örnekler daha çok arttırabilir,ben sadece hakkında bilgi bildiğim 2 grubu yazdım ve sadece düşünün Kurt Cobain ve Beatles mı yoksa Justin Bieber ve One Direction mı ? seçim size kalmış.Kendinize iyi davranın !!! ♥ Bu da şarkı

2 yorum:

  1. aaaa bebilier olayını hiç bilmiyordum vosvosum çok komikmiş hahaha :D

    YanıtlaSil