16 Kasım 2012 Cuma

Amına koyiyim Finnick'cim.


Nefret ediyorum ondan ya, en iyi arkadaşım derken birden değişebiliyor, Ben hatalı olsam da o da hatalı olsa insanlarla küs kalmayı sevmediğim için hep özür dileyen ben oluyorum ve hep bu zayıflığımın üstüne gidiyor Niye hep ben kaybeden oluyorum ? Özür dilediğim için hep kazanan o oluyor bu yüzden her olayda kendisinin haklı olduğunu düşünüyor.Ama bu sefer ben özür dilemiycem Bu sefer ben kaybetmeyeceğim.Biliyorum yazdıklarım size saçma geliyo olabilir ama benim yerimde olsanız siz de böyle düşünürsünüz.Kanıtlayabilirim
Bakın ögretmenim durumuma şöyle yazdı
"3 yıldır beraberiz diye 5 alanları müzikale götürüyorum adam bana dersanem var diyo ya"
Bunun üzerine ben şöyle bir durum yazdım "Adamlar hocaya müzikale gelemem diyo müzikal lan boru değil KAYDIRSINLAR İNŞALLAAAHH !! "
Sonra 1 mesaj geldi Ondan bana ne dedi biliyo musunuz ?  "Öğretmen yalakası"  O kadın benim sadece öğretmenim değil sırdaşım arkadaşım o piç bana küsken beni dinliyen hep oydu.Hep benim yanımdaydı O YOKKEN BENİ TESELLİ EDİYODU ! O benim sadece öğretmenim olmadığı için yalaka mı oluyorum ? O zaman yalakayım.
ONU ARTIK TANIYAMIYORUM ŞU ANDA TEK BİLDİĞİM O NE PEETA NE DE FİNNİCK O SADECE BAŞKAN SNOW YOK ETMEK İSTEDİĞİM BAŞKAN SNOW !!!
   

Dipnot : ilk telefondan yazdığım yazı olduğu için çok yazım hatası olabilir kusuruma bakmayın.


Ve şarkı
Published with Blogger-droid v2.0.9

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder